sobota, 6 grudnia 2014

Skontroluj Zabytek - Relacja

       Jak to mówią lepiej późno niż później, heh... Trochę czasu minęło od naszego wrześniowego spotkania ale pamiętam aby wszystkim podziękować za przybycie. Na niedzielę 21 września zaplanowana została akcja gratisowego sprawdzenia stanu technicznego pojazdów zabytkowych.        
       Wszyscy zainteresowani przybywali od 9.00 do 20.00 godziny. Byłem bardzo szczęśliwy z tak dużej frekwencji. Akcja mimo tego, iż wykonywana była zupełnie bezpłatnie, przyniosła korzyści każdemu z nas. Właściciele pojazdów oprócz zdobytej wiedzy na temat stanu technicznego swojego pojazdu mogli skorzystać z "grilla".
       Wyniki otrzymane z konkretnych pomiarów zostaną wykorzystane w pracach naukowych na naszym Wydziale Ślicznym (Mechanicznym) Politechniki Gdańskiej.
       Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie, wspólnie spędzony czas. Takie spotkania owocują nowymi znajomościami, za razem nie kończącymi się rozmowami na temat naszych samochodów.
       Mam nadzieję, że i Wam akcja przypadła do gustu, a okres zimowy pozwoli Wam poprawić stan techniczny Waszych pojazdów na przyszły sezon… ;)


Więcej materiałów ze spotkania znajdziesz w galeriach:
Sławka Pełki (po zalogowaniu do FB)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz