wtorek, 1 maja 2012

Targi Techniki Motoryzacyjnej

        Piątek 13-tego... Ten dzień zaliczam do bardzo udanych pomimo 30 godzinnego maratonu bez snu. Podróż nocą do Poznania (i z powrotem) już był wielką przyjemnością, a to dzięki odpowiedniemu środkowi transportu,  którym wspomógł mnie przyjaciel.  Dzień
rozpoczął się interesującym seminarium przygotowanym nie tylko dla diagnostów samochodowych ale również dla właścicieli stacji kontroli pojazdów oraz pracowników policji i urzędów. Zostało omówionych wiele nowych rozporządzeń oraz projektów ustaw czekających na wejście w życie dotyczących przeprowadzania badań technicznych pojazdów również właśnie tych "naszych" zabytkowych. Konferencję urozmaicił wystąpieniem Norbert Jezierski z firmy NORCOM wspomagający stacje kontroli pojazdów swym informatycznym zapleczem oraz Rafał Sosnowski wraz ze swoimi innowacyjnymi nowinkami technicznymi. Organizatorem kolejnego udanego szkolenia był Pan Marcin Buczyński.
       Po wspólnym spotkaniu tego dnia wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy, za które znajomym będącym w temacie serdecznie dziękuję  :) ...ale ciekawostką, którą chcę z klubowiczami się podzielić to wystawa klubu Mustang Polska. Ekipę od logo z galopującym konikiem, z którą nawiązałem miły kontakt pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin Trójmiasta. Owszem na Targach w Poznaniu z wystawionych aut przeważały samochody nowe znanych marek typu, Mercedes, Ferrari, Peugeot czy jak kto woli "Pantera" :) Wydaje mi się jednak, że klub Mustangów przyciągnął najwięcej osób zwiedzających. Ilość, jakość, zorganizownie klubu i pomysł prezentacji to cechy, za jakie przyjaciół od Mustangów trzeba pochwalić.
    

1 komentarz: