poniedziałek, 7 marca 2011

Imperium (Celne) Kontratakuje

       Dalszych dziwnych zachowań "naszych urzędników" można dopatrzeć się w kolejnym numerze Classicauto. To nieprawdopodobne z jakimi sytuacjami mamy do czynienia w naszym kraju. Otrzymuję co raz więcej telefonów oraz listów od osób mających podobne problemy z Urzędem Celnym. Wciąż wydaje mi się, że wszystkie te sytuacje włącznie z moją to jeden wielki koszmar, z którego się  jeszcze nie wybudziłem. 
       Wyciągając wnioski ze wszystkich otrzymanych wiadomości oraz własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że odgórne podejście urzędów do ponownej klasyfikacji pojazdów zabytkowych wraz z indywidualnym często "poniżej pasa" podejściem pracowników tejże instytucji włącznie z "nieurzędowym pomysłem" i sposobem egzekwowania naliczonej nieprawnie płatności nakreśla nam pytanie czy to na pewno jeszcze Urząd czy może...?!
        Zachęcam do wpisania w poniższych komentarzach swoich spostrzeżeń dotyczących opisanego tematu, jak również opisania osobistych doznań ze spotkań z wyżej wymienionymi "służbami". Osoby, które borykają się z podobnym problemem dodatkowo proszę o kontakt z redakcją miesięcznika Automobilista.
      Dla przypomnienia, cały artykuł dostępny jest w obecnym numerze Classicauto. Za możliwość udostępnienia jej części, redakcji (CA) bardzo dziękuję.

Classicauto Nr 54 - 03/2011
 
Do lektury pełnego artykułu zapraszają wydawcy ClassicAuto oraz klub American Cool Cars (ACC)

1 komentarz:

  1. Greetings from USA! Your blog is really cool.
    You are welcomed to visit me at:
    http://blog.sina.com.cn/usstamps
    Thanks!

    OdpowiedzUsuń